Albert Van Veen

Albert studoval Management Science a Business Engineering na Eindhoven University of Technology a Logistické a fyzické distribuční systémy na Technické univerzitě na Krétě. Během více než dvaceti let své profesionální kariéry nasbíral zkušenosti v telekomunikacích, bankovnictví a cestovním ruchu v několika zemích. 

V ING, kde působil 8 let, byl jako CIO zodpovědný za oddělení ING Insurance a transformaci na NN a za IPO. Jako Chief Digital Officer pro Schiphol vedl digitální transformaci letiště. Podařilo se mu zrychlit digitální služby a společně s týmem inovátorů zkoumal nové technologie, aby našel nové obchodní modely pro letiště Schiphol, aby se stalo nejlepším digitálním letištěm na světě. 

Jako člen představenstva Moneta Money Bank byl zodpovědný za digitální transformaci a měl na starosti divizi IT, centrum sdílených služeb a kancelář projektového řízení. 

Od května 2021 je generálním ředitelem a vedoucím FastID, první evropské decentralizované spotřebitelské identity. S FastID má Albert poslání přinést spotřebitelům zpět kontrolu nad jejich vlastními daty a poskytnout jim rychlý a bezpečný přístup s jejich biometrickými údaji kdekoli


Program přednášejícího/Agenda