Ludmila Vráželová

Konzultant, lektor ITILCOBIT, PRINCE2, IT4IT, DevOps

  • Více než 600 profesionálů v EvropěUSAAsii,  na Středním východě prošlo jejím školením.
  • Projektový manažer (10+  dokončených projektů   ITIL) se zaměřením na řízení změn / OCM.  Procesní manažer – 3 roky procesního  řízení a kontroly, více než 5  let  v oblasti vývoje IT a  řízení IT projektů. 
  • Implementace a poradenství v nadnárodním a multivendor prostředí. 
    Specialty: kulturní změny, řízení organizačních změndigitální transformace 
    Držitel certifikace: ITIL Expert, EXIN  DevOps  Master, DASA DevOpsIT4IT, akreditovaná APMG, ISO / IEC 20000Lean Six Sigma, COBIT 2019, PRINCE2 Certified, RESILIA atd.

Ludmila je lektorkou a konzultantkou v oblasti IT governance s více než dvacetiletou praxí v oboru a zkušenostmi zejména ze zakázkového softwarového vývoje a IT service managementu. Mezi její zákazníky patří jak české, tak zahraniční společnosti mnoha oborů zejména telekomunikací, financí a farmacie. Vystudovala Informační technologie a je držitelkou mezinárodních certifikací EXIN DevOps Master, DASA DevOps Fundamentals, ITILv3 Expert, ITILv4 Foundation, PRINCE2, COBIT2019, IT4IT a SixSigma BlackBelt.

Ludmila je certifikovanou lektorkou DevOps dle standardu DASA a od roku 2017 vede workshopy v organizacích, které zavádí nebo zvažují zavádění DevOps. Věnuje se zejména kulturním aspektům DevOps a v této oblasti spolupracuje s týmem organizačních psychologů na vývoji přístupů pro zavádění agilního řízení a DevOps.


Program přednášejícího/Agenda