Martina Šmidochová

Martina Šmidochová se zaměřuje na poradenství a rozvoj v oblasti lidských zdrojů (audity a návrh řešení HR procesů v souvislosti s HR digitalizací), zákaznickou zkušenost, interim HR management, facilitaci strategických workshopů, změnový management, vnitřní komunikaci a korporátní kulturu. Za svojí práci v oblasti HR procesů a jejich inovaci byla v roce 2019 oceněna organizací Top Employer Institute, a v roce 2020 také toto ocenění obhájila. Za výsledky práce získala první místo v rámci České republiky.

Martina vystudovala magisterské studium sociologie na Karlově univerzitě.  V roce 1994 také složila zkoušku z populační geografie na Univerzitě v Bonnu, Německo (Theinische Friederich-Wilhelms Universität in Bonn).

Po univerzitě pracovala pro Coopers & Lybrand (pozdější PricewaterhouseCoopers) na pozici HR manažerky. V roce 2002 se stala HR ředitelkou pro pobočky společnosti Microsoft v České a Slovenské republice a od roku 2006 řídila strategický nábor pro Střední a Východní Evropu.

Mezi roky 2008 a 2012 působila na pozici Regionální ředitelky Péče o zákazníky a Partnery Microsoft ve 23 evropských zemích. V rámci této pozice zodpovídala za řízení vztahů se zákazníky a partnery a za jejich spokojenost se službami a produkty.

Od roku 2012 je partnerkou společnosti Conectio Group, kde pracuje pro strategické klienty. Příkladem je působení ve společnosti NTT Group, kde od roku 2015 působí jako Interim HR Director.