Úvod

Téma konference

Tradičně se zaměřujeme na “best practice“. Nastal čas zabývat se i “špatnými“ praktikami. Kolegové z IT a businessu, pojďme se společně podělit o příběhy z praxe o tom, co se při dodání hodnoty  nepovedlo. Jak jste se s tím vypořádali? Jaké z toho vyplynulo ponaučení, případně vylepšení? Pojďme společně prozkoumat, co jsou faktory neúspěchu a jejich příčiny. Jak se s nimi vypořádat pomocí procesů, hodnotových toků (value streams)či přístupů jako je vysokorychlostní IT (High-velocity IT) nebo produktový přístup (product mindset)?

Tematické oblasti:

Vysokorychlostní IT (HVIT) a value streamy

Od projektu k (digitálnímu) produktu?

Workshopy:

Konkrétní informace k workshopů budou ještě upřesněny s vydáním programu konference

Proč přijít na konferenci?

Záštita konference

Přednášející

Kaimar Karu

Helping leaders navigate complexity, create digital strategies, and establish sustainable improvement practices.Former Minister of Foreign Trade and Information Technology (Estonia). London, England, United Kingdom.

Více o přednášejícím

Rob Akershoek

Digital Operating Model Advisor | IT4IT Architect | ITSM Consultant | DevOps Architect | DevSecOps | Value Stream Management

Více o přednášejícím

Mark Smalley

Also known as The IT Paradigmologist. His main area of interest is the management of IT systems and services. Author of High Velocity IT.

Více o přednášejícím

Krzysztof Ogonowski

Expert na řízení změn a implementaci strategie. Jen z prvích členů PMI Poland Chapter. Je  první  certifikovaný CEE Prosci  Advanced Instructor, aktivní člen globálních struktur ACMP. Zájímá se o potápění a je fanouškem NHL. 

Více o přednášejícím

Martin Kasík

Martin je zkušeným IT konzultantem/architektem a leaderem ve společnosti IXPERTA. Realizoval projekty jak v oblasti procesního a projektového řízení, tak v oblasti ITIL/ITSM. V oblasti nástrojů pro řízení procesů/IT a on-line komunikace má za sebou více než 14 let zkušeností na projektech pro klienty z několika světadílů.

Více o přednášejícím

Karin Rybárová

Skúsenosti naberala v telcu a energetike. Podieľala sa na tvorbe biznis procesov v integráciách telco firiem, bola pri implementácii CRM systému, čistení produktového portfólia a pri rôznych projektoch s presahom na biznis, IT a technológie. Pôsobila na strane biznisu, aj na strane IT ako poskytovateľa interných služieb.

Více o přednášejícím

Ludmila Vráželová

Ludmila je lektorkou a konzultantkou v oblasti IT governance s více než dvacetiletou praxí v oboru a zkušenostmi zejména ze zakázkového softwarového vývoje a IT service managementu. Mezi její zákazníky patří jak české, tak zahraniční společnosti mnoha oborů zejména telekomunikací, financí a farmacie.

Více o přednášejícím

Albert Van Veen

V ING, kde působil 8 let, byl jako CIO zodpovědný za oddělení ING Insurance a transformaci na NN a za IPO. Jako Chief Digital Officer pro Schiphol vedl digitální transformaci letiště. Od května 2021 je generálním ředitelem a vedoucím FastID, první evropské decentralizované spotřebitelské identity.

Více o přednášejícím

Patrik Šolc

Patrik has over 25 years of experience in IT / ICT, for the past 20 years in managerial positions in global IT companies where he led IT teams in Europe / Asia / Americas. He is now in the position of a Divisional IT Manager (IMI Critical Engineering) with responsibility for IT Operations for 4,000 users in EMEA, Asia, and Americas. He is member of the department of Informatics at Skoda Auto University as a teacher.

Více o přednášejícím

Jiří Snopek

Jiří Snopek přišel v roce 2010 k řediteli jedné z největších českých bank s DevOpsem a zahájil změnu IT procesů. Nyní pomáhá společnostem zavádět do reálného života hodnotové toky. Je architektem infrastruktury, DevOps Red Hat Instructor roku 2019 v EMEA a také je vlastníkem produktu některých webových aplikací a IT služeb.

Více o přednášejícím

Miroslav Hlohovský

CEO ve společnosti OMNICOM, s. r. o. a člen představenstva itSMF Slovensko. Má více než 15 let zkušeností s ITSM/ESM a je spoluautorem ITIL4 – Service Desk a Service request management. Zaměřuje se na komplexní projekty digitální transformace firem a strategické IT poradenství.

Více o přednášejícím

Věra Škultétyová

Věra působí v oblasti vzdělávání dospělých, věnuje se individuálnímu poradenství, v roce 2015 se stala soudním znalcem, ve specializaci grafologie. Analyzuje ruční písmo, ať už se jedná o závěti, ručně psané listiny, dopisy, poznámky. Od roku 1997 je jednatelkou společnosti IVE-AGENTURA, s.r.o., která se pohybuje v oblasti personalistiky, finančního a procesního controlingu.

Více o přednášejícím

Vladimír Kufner

Od roku 2013 je zaměstnán u společnosti T-Systems a.s. (nyní T-Mobile) jako seniorní architekt v oblasti podnikové architektury a procesní a projektové governance. Kromě toho působí příležitostně jako interní školitel ITIL, CobIT, DevOps a ArchiMate v rámci tzv. T-Univerzity.

Více o přednášejícím

Valentin Lazarov

Over 20 years IT corporate experience, very passionate about IT industry trends (cloud computing, big data, IoT, mobile, cognitive, automation). Certified architect in AWS and MS Azure.

Více o přednášejícím

Tereza Křetínská

Tereza Křetínská má více než 10 let zkušeností v oblasti komunikace a řízení změn na mezinárodní úrovni. Tereza a její tým se podílejí na budování optimálního pracovního klimatu a vztahů prostřednictvím tradičních i inovativních komunikačních kanálů a forem.

Více o přednášejícím

Petr Běhávka

Sales Director at 4me, Inc. IT Service Management. Enterprise Service Management s více než 19 lety zkušeností se softwarem Enterprise Management (ex-ServiceNow, ex-CA/Computer Associates)..

Více o přednášejícím

Paul Wilkinson

Paul has been involved in the IT industry for more than 40 years. For the last 19 years, up until February 2022 as Business Development Director at GamingWorks, helping organizations adopt IT management related best practices and translate theory into practice through the use of Business simulation games.

Více o přednášejícím

Martin Vitouš

Poslední roky tráví konzultacemi a školením v oblastech strategického, projektového, procesního a osobního řízení převážně se zaměřením na oblast IT. Jeho cílem vždy je, aby si zákazníci i posluchači odnesli to, co jim pomůže a co dává smysl.

Více o přednášejícím

Lucie Nová

V současné době pracuje pro společnost Zoom International jako Quality Assurance Director. Certifikovaný Scrum Master a certifikovaný Test Manager.

Více o přednášejícím

Jiří Skála

Jiří ve svých vystoupeních zúročuje své bohaté zkušenosti jednak ze své 30leté IT praxe, z toho 20 let v oblasti ITSM, a jednak ze své rozsáhlé přednáškové a lektorské činnosti: je autorem více než pěti desítek konferenčních příspěvků a odborných článků a mnoha desítek veřejných i firemních kurzů a seminářů, jimiž prošlo několik tisíc posluchačů.

Více o přednášejícím

David Alimov

David Alimov pracuje v současnosti na pozici DevOps Architekt ve společnosti KPCS CZ, kde pomáhá zákazníkům s analýzou DevOps vyzrálostí, na které buduje potřebné kroky ke zrychlení a optimalizaci zákaznického IT. minulosti bylo jeho působení více jak 10 let spojené s oblastmi monitoringu, ITIL procesů a CA Service Desk.

Více o přednášejícím

Aleš Špidla

Aleš je čestným prezidentem Českého institutu manažerů informační bezpečnosti, garantem a pedagogem MBA studijního programu „Management a kybernetická bezpečnost“ a spolugarantem a pedagogem LL.M programu „Ochrana informací“ na Vysoké škole CEVRO Institut.

Více o přednášejícím

Paula Määttänen

Paula is an experienced consultant with strong IT Service Management skills. Paula is a highly customer service-orientated person, keeping customer experience in her mind. She holds ITIL 4 Managing Professional and SIAM Foundation certificates.

Více o přednášejícím

Organizační tým

Vlastimil Ráb

 

Hana Žaludová

 

Jaroslav Rokyta

 

Dan Petřivalský

 

Patrik Šolc

 

Jan Kovář

 

Fotky z konferece 

Stáhnout všechny fotky