Peter Svoboda

18. výroční konference itSMF Czech Republic

O přednášejícím

CEO KRONE Consulting

Peter se celý svůj profesní život věnuje kvalitě softwaru a efektivitě procesů jeho vývoje.  V IT je od roku 2006, od vedení testovacích týmů, krizového projektového/test managementu a consultingu v AVG a Capgemini své těžiště aktivit přesunul k liniovému řízení. Aktuálně už od roku 2016 z pozice CEO vede společnost KRONE Consulting, která dodává konzultace, znalosti a expertní kapacitu desítkám klientů primárně v DACH regionu, USA a na jeho rodném Slovensku.  Důležitá je pro něho dodaná přidaná hodnota a schopnost vidět věci v širších souvislostech a v tom se snaží podporovat i své zaměstnance.  Je to nadšený future-optimist, proto už několik let v rámci KRONE investuje do R&D v tématech AI, VR a XR. I přes to věří, že pozitivní business case řešení je důležitější než technologie sama o sobě. Nikdy proto netestoval software pro jadernou elektrárnu.


Program přednášejícího

How to lose Time, Money & Quality in AI-hype wave

Čtvrtek, 25. ledna 2024
Místnost: Vícejazyčný sál
15:30 - 15:55
EN
Přednáška

Peter's speech is about journey through major technological waves in the past, present time and future.

What they looked like? What they brought? What we as both Companies and Society lost with them? And what we as Managers could learn from them to make our decisions where to direct our focus, effort and assets more sound and future-proof?

Speech is based in "IT Project World Reality", but will bring also lessons learnt and surprising parallels from areas you may not find related from distant view. 

Target audience covers both people responsible for IT Projects planning & delivery as well as people responsible for Companies IT Strategic vision(s), your open mind and critical thinking would be triggered.

WARNING: You may leave with more bugging questions in your head than you had before the presentation, so please attend on your own risk.