Jindřich Kasal

18. výroční konference itSMF Czech Republic

O přednášejícím

CEO S&G Consulting

Jindřich za studií na VŠE nastoupil jako presales konzultant do softwarové divize Hewlett Packard, kde měl na starosti široké portfolio nástrojů pro řízení IT. Od monitoringu, testingu, procesního řízení po automatizaci. Po 11 letech přijal nabídku vést IBM Analytics pro Česko a Slovensko, což byla příležitost opustit řešení tradičního IT vývoje a provozu a naučit se vnímat svět přes čísla. Tyto pracovní zkušenosti byly formující pro jeho firmu, kde spolu s týmem zkušených konzultantů pomáhají velkým IT organizacím se správným nastavením řídících procesů, monitoringem prostředí a automatizaci napříč vývojem a provozem. Méně lidí, méně obrazovek, méně promarněného času.


Program přednášejícího

Application observability in age of AI

Středa, 24. ledna 2024
Místnost: Hlavní sál
15:00 - 15:25
EN
Přednáška

How to make sense of data generated by infrastructure and applications to meet my SLA? In this presentation, we take a look into the concept application “observability” as an evolutionary step, a move from traditional application performance monitoring and its impact on IT Service Management. Presentation will help IT managers to better understand how observability solutions can improve collaboration between Dev and Ops.

  • What is “Observability', its role in providing a comprehensive view of IT infrastructure, applications, networks, databases, and more.
  • How this holistic approach enables IT managers to proactively manage systems, anticipate issues, and enhance overall service delivery.
  • What machine learning models are employed to analyze vast amounts of data from various IT components.
  • Things to consider, when embarking on full stack observability journey

AI Devil's advocates panel discussion

Čtvrtek, 25. ledna 2024
Místnost: Hlavní sál
13:15 - 13:55
EN
Panelová diskuze
Žádný popis

Další přednášející

Lucie Nová
Lucie Nová
Konzultantka a IT manažerka
Více o přednášejícím
Dean Clayton
Dean Clayton
OpenText Senior Service Management Product Manager
Více o přednášejícím
Ján Uriga
Ján Uriga
Strategický poradce
Více o přednášejícím
Andrey Koshcheev
Andrey Koshcheev
Zakladatel Eller
Více o přednášejícím